Generator solarny Jackery 2000 Pro

Dzięki pojemności 2160Wh, mocy wyjściowej 2200W prądu przemiennego i mocy chwilowej 4400W, generator słoneczny 2000 Pro zapewnia najszybsze ładowanie słoneczne w historii firmy Jackery.  Zapewnia bezproblemowe zasilanie awaryjne wszystkich urządzeń zewnętrznych i domowych, w tym mini lodówek, e-rowerów, lodówek, klimatyzatorów i innych. Może być ładowany przez 2, 4, a nawet 6 paneli solarnych SolarSaga 200.

Niekończąca się energia

Stację zasilania można w pełni naładować za pomocą 6 200-watowych paneli słonecznych SolarSaga w zaledwie 2,5 godziny lub  tylko w 2 godziny z gniazdka sieciowego. Możliwe jest również ładowanie przez gniazdko samochodowe. Ten fantastyczny wynik ładowania pozwala na ładowanie urządzeń w podróży i  gdy nie masz dostępu do sieci.

Bezpieczeństwo premium

Wysokiej jakości bateria litowa zawiera dwa chipy do podwójnej ochrony baterii i cztery czujniki temperatury rdzenia. Dla jeszcze większego bezpieczeństwa i niezawodnego procesu ładowania.

Doskonałe ładowanie przelotowe

Bank energii obsługuje ładowanie przelotowe. Pozwala to na ładowanie go, gdy jednocześnie podłączone są urządzenia odbiorcze. Szybki i wygodny proces ładowania wszystkich Twoich urządzeń.

Energii wystarczy na bardzo długo