VIGGO SC80

autonomiczna szorowarka do podłóg

Autonomiczna szorowarka do podłóg Viggo SC80 jest odpowiednia do średnich i dużych powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych. Może maksymalizować efekt czyszczenia i minimalizować koszty. Autonomiczna szorowarka do podłóg jest przystępna cenowo, a koszty operacyjne są znacznie niższe niż w przypadku ręcznego czyszczenia. Siatka i szczotka są bardzo trwałe co powoduje skutecznie utrzymywać długą i bezawaryjną pracę urządzenia.

Wraz z szybkim rozwojem technologii, automatyzacja nieustannie zmienia nasz sposób życia. Jako innowacja w dziedzinie czyszczenia, autonomiczne szorowarki do podłóg wyznaczają przyszłość usług sprzątających. Autonomiczna szorowarka do podłóg Viggo SC80 to wybitny produkt, który integruje technologię precyzyjnego pozycjonowania i rozpoznawania, spełniając potrzeby klientów w zakresie czyszczenia dzięki doskonałej wydajności i inteligentnym funkcjom.

Wielofunkcyjna, uniwersalna, inteligentna szorowarka do podłóg z precyzyjnymi czujnikami, automatycznym planowaniem trasy, autonomicznym unikaniem przeszkód, automatycznym ładowaniem itp. Jest odpowiednia do średnich i dużych zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, takich jak magazyny przemysłowe, hale wystawowe i place przed budynkami.

Technologia precyzyjnego pozycjonowania i rozpoznawania autonomicznej szorowarki do podłóg Viggo SC80 otwiera nowe perspektywy dla usług sprzątających. Viggo SC80 spełnia potrzeby klientów w zakresie czyszczenia dzięki doskonałej wydajności i inteligentnym funkcjom. Jest nie tylko wydajnym i wysokiej jakości narzędziem czyszczącym, ale także wzorem integracji nowoczesnej technologii w codziennej pracy czyszczącej.

Adaptacyjne czyszczenie

Automatycznie regulowana szczotka rolkowa, dostosowująca się do różnych typów podłóg.

Niezwykła wydajność

Umożliwia efektywność czyszczenia do 4000 m²/h.

Długi czas pracy

Zapewnia doskonały czas pracy od 4 do 6 godzin dzięki baterii o wysokiej pojemności 36 V/200 Ah, 140-litrowemu zbiornikowi na czystą wodę oraz 170-litrowemu zbiornikowi na wodę brudną.

Wielofunkcyjność

Wsparcie dla zadań czasowych, automatycznego wybudzania i zaplanowanych operacji.

Profesjonalne czyszczenie

Podwójne szczotki rolkowe + podwójne szczotki boczne, niskie ryzyko zablokowania rury ssącej, w pełni automatyczne podczas procesu czyszczenia.

Ostrzeżenia i alerty

Wyposażony w światła ostrzegawcze, które wskazują pozycję szorowarki w różnych środowiskach, zapewniając bezpieczeństwo ludzi i urządzenia.

Wygodne zarządzanie

Obsługuje automatyczne przesyłanie raportów z działania, ułatwiając uzyskiwanie danych i raportów.

Dokładne pozycjonowanie i identyfikacja

SC80 wyposażona jest w wieloliniowy laser + jednoliniowy laser + RGBD + ultradźwięki + czujniki antykolizyjne. SC80 jest zaprojektowana z wykorzystaniem algorytmów unikania przeszkód opartych na fuzji różnych czujników, co pomaga poprawić dokładność i szybkość rozpoznawania przeszkód, zapewniając bezpieczeństwo zdolności rozpoznawczej. Podczas pracy uniknie powodowania szkód majątkowych.

Viggo 80 pozycjonowanie
viggo sc50 automatyczna obsługa

Poprawa wydajności czyszczenia

Wsparcie algorytmu autonomicznego sterowania oraz bardziej efektywny i racjonalny algorytm planowania trasy pomagają zapewnić bezpieczeństwo szorowarki, jednocześnie zwiększając jej wydajność czyszczenia, z większą liczbą codziennych cykli czyszczenia.

Długotrwałe bezproblemowe czyszczenie

Bateria o dużej pojemności 200Ah, bardzo duży zbiornik na czystą wodę oraz zbiornik na brudną wodę o łącznej pojemności 210L, a także automatyczna stacja ładowania i odpompowywania sprawiają, że SC80 jest bezproblemowa i nie wymaga dużej ingerencji człowieka.

wszechstronne zastosowanie

Podłoga marmurowa

Małe płytki

Podłoga betonowa

Lastryko

Płytki ceramiczne

Podłoga epoksydowa

Specyfikacja techniczna

Wymiary

1340x1024x1350 mm

Waga

400 kg

Pojemność akumulatora

36 V/200 Ah

Czas pracy na baterii

4-6 godz.

Szerokość zamiatania

1160 mm

Szerokość mopowania

800 mm

Szerokość belki ssącej

1024 mm

Wydajność powierzchniowa

4000 m2/godz.

Zbiorniki

140 l/ 170 l (czystej/brudnej wody)

Czujniki

lidar wieloliniowy x1

lidar jednoliniowy x1

ultradźwiękowy x6

wizyjny x3

Pozostałe czujniki

prędkości kół, IMU, wykrywania kolizji, zapobiegający upadkowi

Dokumenty

Broszura informacyjna [ENG]