Szorowarka Zeppo JC11

Cena katalogowa

9 741,60 zł

7 920,00 zł netto

IronBee JC11 to maszyna do czyszczenia powierzchni o szerokości 37 cm. Maszyna jest standardowo wyposażona w szczotki oraz bezobsługowe akumulatory żelowe, co zapewnia wygodę i niezawodność w użytkowaniu. To idealne rozwiązanie do skutecznego czyszczenia średnich i mniejszych powierzchni, takich jak korytarze czy toalety. Dzięki kompaktowym rozmiarom, JC11 może łatwo manewrować w ciasnych przestrzeniach, zapewniając wszechstronne i dokładne czyszczenie nawet w trudno dostępnych miejscach. Niezawodne akumulatory żelowe pozwalają na długotrwałą pracę maszyny bez konieczności częstego ładowania, co oznacza większą wydajność i oszczędność czasu.

Skuteczne czyszczenie w ciasnych przestrzeniach

Innowacyjny system odsysania zarówno przy pracy do przodu, jak i do tyłu, gwarantuje doskonałe czyszczenie nawet w trudno dostępnych miejscach.

Dwuzbiornikowy system

Dwuzbiornikowy system zapewniający łatwe uzupełnianie wody oraz konserwację, co ułatwia utrzymanie maszyny w dobrym stanie.

Składany uchwyt

Wygodny i składany uchwyt pozwala na łatwy transport maszyny w samochodach osobowych, zapewniając elastyczność i mobilność.

Specyfikacja techniczna

Model

JC11

Szerokość czyszczenia

370 mm

Szerokość belki ssącej

480 mm

Zbiornik wody czystej/brudnej

11/12 l

Wydajność teoretyczna

1500 m2/godz.

Moc znamionowa

450 W

Napięcie

24V -35 GEL

Prędkość obrotowa szczotki

180 obr./min.

Nacisk szczotki

27 kg

Wymiary

750x450x1100 mm

Waga (z bateriami)

61 kg

W zestawie

Akumulator, ładowarka, szczotka, trzymacz padów, pad

Dokumenty

Instrukcja obsługi